Colton : 'Lydia is having to dumb herself down for Jackson'

10. září 2011 v 11:39 | Janishka |  Colton Haynes
PŘELOŽENO V GOOGLE: V rozhovoru s Digital Spy, Colton Haynes diskutoval Tyler Posey a vztah meziJacksonem a Lydia. Zde je úryvek:

Je to zábava hrát darebáka?
"Víš, co to vlastně je hodně legrace. Spousta lidí nevidí, co se skutečně děje v zákulisí, protože i když se snažím být darebák, Tyler Posey, že mě to jen znak koncecelou dobu . Jsou to naprosto úžasné, takže se dostat to, co jsme dosáhli si trochu času! "

Uvidíme ještě někdy hezčí stranu Jackson?
"Myslím si, že byste mohli. Myslím si, že budete nenávidí Jackson, protože Jacksonmotivy nejsou vždy ty správné. Ale nakonec vidět, že Jackson je shell je velmi těžkéna vnější straně, protože je velmi, velmi emotivní uvnitř. "

Ale vy dostat na Tyler dobře v reálném životě.
.. "Ano, můžu upřímně říct, že jsem nikdy nepracoval s někým, kdo je více zaměřen a hard-working jsme pracovali velmi dlouhé dny, tak tam jsou dny, že každý má den volna -.. Kromě mu, že je tak pozitivní On jen opravdu úžasný chlap. je to opravdu dobrý kamarád a je to velká zábava vyrazit s i. "


Byl jsem také zájem o vztah Jacksona s Lydií - je to trochu divné! Jaký je tvůj názor na to?
"Velmi podivné. Jsme tento druh bubblehead pár cizích školy. Oba jsme zdánlivě dokonalého na vnější straně, ale víte, je to opravdu jen přední. Myslím, že jsme trochuvznáší nad všechny vlády, jako bychom škola - které, jak víte, tak my - ale tak, všichnisi myslí, že jsme jen naprosto šíleně, ale nakonec se náš vztah určitě zabere nějakýotočí Lydia je skutečně velmi chytrá, ale ona má na sobě hloupé se za Jacksona... "

Ale způsob kontroly jej také.
"Ale ano. Milují se navzájem. Myslím, že Jackson stále miluje Lydii, ale je tu dalšípřerušení, které přicházejí na cestě!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama