Colton: Nikdo není v bezpečí!

10. září 2011 v 11:34 | Janishka |  Colton Haynes
PŘELOŽENO V GOOGLE: V rozhovoru s kultem Box, Colton Haynes diskutovali o nadcházející epizody a možnosti druhé sezóně.

Jak je to dlouho, co jste dokončil natáčení?
"Je to už pár měsíců, ale my jsme začali první díl více než rok a půl. Jakmile sesebrali, jsme začali natáčet, že rok po. Je zajímavé sledovat změny v každém z náspo roce pryč! "

S teen-na televizní seriály, tam je často omezený život ukáže. S "teen" v názvu, jak dlouho si myslíte, že Teen Wolf mohl běžet?
"Jo, normálně se ukazuje, teen lidé začít hledat starší a náš přístup k tomuto je skutečnost, že každé epizody se odehrává téměř denní nebo týdenní. Takže můžemebýt na střední škole po velmi dlouhou dobu, protože se nebude zacházet s každou sezónu jako jiný rok.

"Takže pokud to vrátí, může nám ukázat v létě, na rozdíl od nového školního roku,takže si myslím, že životnost přehlídky může trvat mnohem déle."

Už jste slyšeli nějaké nové zprávy o možné druhé období ještě?
"Dosud jsme, ale úspěch pořadu je jen roste, tak jeden by doufat, že se dostanemejeden. Bylo by hezké vrátit se a vidět to, co mají v obchodech, určitě! "

Můžete nám dát nějaké rady o tom, co se blíží k Jackson průběhu sezony?
"Jo, Jackson začíná strkat nos, v obchodě, že by neměl dělat. Vydává se na cestu, aby zjistili, co dělá Scott, jaký je. On dělá, že jeho hlavní prioritou v jeho životě. A s tímpřichází Jackson vstoupil do území, které by mohly dostat ho do problémů a mohl mu pomoci v dlouhodobém horizontu. Nikdo není v bezpečí v této show.

"Tajemství každý týden snaží zjistit, co se děje s každou z postav, a jsou opravdu jak se zdá?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama