Colton: Objeví se v 'Nine Lives of Chloe King'

10. září 2011 v 11:32 | Janishka |  Colton Haynes
PŘELOŽENO V GOOGLE: Examiner Napsal článek o Skyler Samuels, hvězda Nine Lives Chloe King. Zde jsou některé úryvky, kde se mluví o jeho dobrý přítel Colton Haynes:

"Colton se stane být jeden z mých nejbližších přátel," řekl nám Samuels. "Vždy jsme říkali," ten, kdo dostane jejich vlastní show Nejprve si musíme dát [další] on! "Jsmeuzavřeli smlouvu, a tak jsem mu volala den jsem rezervaci show, a byl jsem rád"Musíme najít způsob, jak! Musíte přijít na show! "A opravdu, tam byl, stejně jako,perfektní role pro něj."

Ačkoli Haynes nebude pop se v mytologii o trochu, Samuels ukázal nám, že jehopostava je velmi tmavé, zkroucené a komplexní kluk, který přijde a "směšuje Chloe aMai a její lidské přátele. On není člověk, je to, co můžu říct, a že to není Mai, a tak se to trochu zavádí nový druh lidí, nebo věc nebo zvíře, co chcete volat, že! "

Za předpokladu, že je období dva, samozřejmě. Fanoušci se přesunula do letní rodinné ABC sérii, takže jsme pocit, že obnovení oznámení musí přijít. Pokud se člověk, Samuels doufá, že ji přivedl kamarád dobré Haynes zpět v sezóně dva natrochu delší oblouk související s jeho vlastním lidem, jejich zvláštní mytologii a zapletenís Mai. Ale pokud to nevyjde, musela být pro svržení jeho show, také.

"Myslím, že to musí fungovat oběma směry tady, kámo!" Zasmála se. "Setkal jsem sehodně obsazení Teen Wolf, a jsou opravdu skvělé, takže možná to můžeme udělatjeden z těch show-výměna věcí, kde je to jako Chloe King je zastavení na střední škole, nebo narazí do Tyler Posey, když je , stejně jako, smirkový na vlkodlaky. nevím, jsem mohl vypuknout drápy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama