Crystal: umělecké ambice vedou k rolím do filmu!

10. září 2011 v 11:19 | Janishka |  Crystal Reed
PŘELOŽENO V GOOGLE: Detroit Free Press Napsal článek o Crystal Reed. Zde jsou některé úryvky:

Chcete-li zjistit úspěch, twentysomething Michigander říká, že zachránil tolik peněz, jakmohla, a "bez znalosti duše," odstěhoval se z jejího dočasného kopnutí Chicaga doLos Angeles těsně před dvěma lety.

"Nikdy jsem neměl záložní plán, neexistuje žádný plán B," říká. "Dostal jsem se do hraní, protože se mi líbí. Je to moje vášeň, a je to jediné, co můžu udělat."

"Teen Wolf" tvůrce Jeff Davis říká, že Reed byl první stovky herců viděli na roli AllisonArgent, přítelkyně Scott McCall, teen-obrácený-wolf hrál Tyler Posey.

"Mnoho lidí přichází do Los Angeles hledat slávu a bohatství, a oni prostě nemajízvláštní, že" to je kvalita, "říká. "Crystal, ona" to. "Během jejího konkurzu Přivedla nás k slzám a měli jsme se smát a je neuvěřitelně krásná a zobrazení těchto úžasnýchinstinkty. Všechny ženy a dívky, kteří přišli, si pamatuji, jsem pořád říkal, že to prostě není tak dobrý jako křišťál. "

Davis říká, že Reed šel za jeho očekávání, a že ona je opravdu obrovský talent projehož je uzavřeno její pracovní morálku.

"Trvalo mi asi 15 let, než jsem mohl napsat slušný scénář a Crystal a po pouhýchpůsobí v několika věcí, má duševní bystrost, která je tak působivé. Ona může hrát tvrdědramatické scény, do komedie a pak to, když jde o romantiku. Doufám, že budemevšichni spolu dělat "Teen Wolf" na chvíli, ale co se nastaví její mysl, bude se dosáhnout úspěchu. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiruSh* MiruSh* | Web | 10. září 2011 v 11:29 | Reagovat

ahoj, pěkný blog :) prosím mohla by jsi hlásnout tady http://mileyfan-blog.blog.cz/1109/1-kolo-sons#pridat-komentar pro SIMPLE PLAN? :) promin za reklamu a děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama