Dylan: Fanoušci jsou naštvaní

10. září 2011 v 11:56 | Janishka |  Dylan O´Brien
Tenhle článek je docela důležitý... tedy alespoň začátek.. jak už jte si všimli ve 12 dílu no... co jinak říct.... Janishka
PŘELOŽENO V GOOGLE: EOnline rozhovor Dylan O'Brien, který hovořil o finále dnes v noci a sezóny 2 (on bude co-psát díl!)
"Stiles je nyní pod Alpha kontrolu. Lydia se stane mimo jeho kontrolu, on se ji zachránit, že v jednu chvíli, ale pak se musí udělat něco pro Alpha," říká Dylan. "Alpha mi umožňuje volání Jackson (Colton Haynes), dát mu najevo, že je zraněný. Lydia jede do nemocnice a stává se otázka, zda to je stabilní nebo ne. Je to dost intenzivní."
Za obvyklé, bude Stiles být spuštěn kolem jako sarkastický kuře bez hlavy, se snaží pomoci Scott (Tyler Posey). "Bude se snažit najít spoustu lidí, a také po celou dobu ještě nikdy mít jistotu, zda Lydie je v pořádku, nebo ne," říká. "Pořád jen snaží dostat všechno hotovo. Má se dostat do Scott, mohl on a Jackson se k týmu až v určitém okamžiku." Stiles a Jackson spolupracují? To musíme vidět.
Takže to, co může říci o těch dvou mrtvých?

"Fanoušci by mohla být smutní jak o [úmrtí] myslím," říká. "Jsem jen za předpokladu, že jako postavy. Pokud neradi ukazují, že je jedna věc. Myslím, že fanoušci přehlídky bude naštvaná ... [ale] já si myslím, že nastaví dvě sezony za svůj vlastní příběh. Vy viz úmrtí samozřejmě, ale jsou to jen druh dán k odpočinku. jedno druhů cliffhanger v létě je nastaven pro všechny příští sezónu. "
Mohlo by to mohlo být lék pro malé Scott Wolf problém? "Děláme druh zařízení, že osivo pro příští sezonu, určitě."
Dylan ukázal nám, že budou společně psát sezóně dva epizoda s tvůrcem show Jeff Davis. "Nevím, který díl to bude. Bude to zřejmě uprostřed sezóny." Jedna věc, kterou určitě nebude psát? Nový Stiles. Když jsme se ptali, co bych si přál, aby v sezóně dva pro jeho charakter, Dylan říká: "Jsem naprosto spokojený s Stiles charakteru". Nechci ho samozřejmě změnit. Myslím, že je velmi důležité mít vždy komediální faktoru, ne jen změnit jej na některé ufňukaný chlap, "říká. "Mohlo by to být zábava, dostat se do další akční scény, kde mě a Scott se superhrdiny Spider-Man. Napiš si to, možná to bude dělat to. Jeff Možná, že někde bude číst."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama