Dylan: 'I was so afraid of coming off annoying'

10. září 2011 v 11:55 | Janishka |  Dylan O´Brien
PŘELOŽENO V GOOGLE: Poté, co Elton rozhovor Dylan O'Brien, kde hovořil o úspěchu jeho charakteru a jak Stiles by se měla vyvíjet v sezóně 2. Zde je úryvek:
AE: Teď k tomu, že ve skriptu jste viděli potenciál Stiles, jak překvapil jste o ventilátoru reakci na chuti mu to moc?
DO: Byl jsem úplně překvapen. Myslím, že v průběhu celé sezóny jsme se všichni dali dohromady a my jsme jen natáčení show, všichni máme své postavy, ale my opravdu mluvit o tom, že hodně.
Nevím, je to jen jedna z těch věcí, za radar, a pak přehlídka vysílá, a vidíte reakce a uvidíte, že to celou dobu, Stiles byl tento naprosto roztomilé charakter a je to jako bychom si neuvědomovali proto, že jsme to [zabalené] ve všem, co myslím.
Nevím, myslím, že jsem si uvědomil, že od samého počátku, jsem si uvědomil, že bude důležité a já jsem dal úsilí, myslím, že by se dalo říct. Je to prostě cool. Tolik jsem se bála na spadnutí otravné. Bála jsem se, jsem příliš přehnané?

Vždy je o čem přemýšlet, co dělat starosti. Tak, že pracuje v pořadu na dva roky v tomto bodě a že konečně dostaneme odpověď, a velký jeden v to, že je opravdu zvláštní a opravdu cool. Nemůžu být víc vděčný, je to prostě tak úžasné. Jsem rád, že milují Stiles stejně jako já.
AE: To je legrační, Scott svým fanouškům na webu a Jackson má své příznivce na webových stránkách, ale nemyslím si, že je to přehnané říci, že Stiles je nejoblíbenější kluk na výstavě s našimi čtenáři. Co byste si přál, aby stát Stiles příští sezónu? Něco nadpřirozeného se s ním stane?
DO: Ano, naprosto! Já a [tvůrce série] Jeff [Davis] hned, jak jsme o tom mluvit, si nemyslíme, že Stiles je někdy bude mít některý z těchto věcí se s ním stane. Jen proto, že je příliš zábavné postavy se zapojit do všech ostatních situacích, víte, co myslím?
Ale já nevím. Kdo ví, co se bude dít druhé sezóně? Jsem si jistý, Stiles mohla spadat do nějaké těžké temné nadpřirozené něco.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama