Dylan: o "shirtless" a "poprvé"

10. září 2011 v 11:52 | Janishka |  Dylan O´Brien
PŘELOŽENO V GOOGLE: Dylan O'Brien vsákne se do této nové outtake z časopisu Troix.

19-letý Teen Wolf hvězda otevřela mag o jeho ideální holka, jeho další projekt, a kdyžprávě jeho fanoušci budou mít možnost vidět ho bez trička. Ověřte si to:

Na dívku svých snů: "Nemám opravdu typu vůbec. Pokud se podíváte na mou historiiroku, všechny mé kamarádky v rozsahu od 5'8 "až 5'2" a jedna je blond, brunetaostatní. Já, stejně jako 'Em All. Myslím si, že osobnosti se obvykle rends diktovat můjatrakci. Pokud by to legrační, když to v pohodě ... když ne, já opravdu najít horké, i když jsou (hot). "

Na poprvé: "Já budu v tomto nadcházejícím filmu s názvem poprvé. Je to romantickéhrát já a Britt Robertson. Je to roztomilý, nepředvídatelný typ Řekni cokoliv věc. Koná se v průběhu jednoho víkendu - začíná v pátek večer a končí v pondělí ráno. "

Na kdy shirtless scény přichází: "Fanoušci chtějí vidět mě bez košile ... to je fakt divný.Víš, že budeme muset počkat, až to romantická komedie, která jen jsem volala poprvéuvolní, protože jsem v tom, že bez trička. Nemyslím si, že budu někdy shirtless v Teen Wolf, ačkoli, protože Stiles je taková goob. On není typ člověka, bez košile, a já nechcipřijít! "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama