Dylan: 'Things become a little less of a joke for Stiles'

10. září 2011 v 11:49 | Janishka |  Dylan O´Brien
PŘELOŽENO V GOOGLE: V rozhovoru s Collider, Dylan O'Brien diskutovali o nadcházející epizody a to, co onbude chtít vidět v sezóně 2.

Co mohou diváci očekávat od zbytku sezony, a jak se bude vaše postava i nadále vyvíjet?
O'BRIEN: Skrz období, Stiles je na jeho o něco více než na začátku. Když jsme začínali, Scott a Stiles byly tak neoddělitelné a jsou do značné míry společně v každé scéně, ale pak narazili na pár hrboly na cestě, se to vlk. Věci se trochu méně o vtipStiles, a trochu vážnější a konfliktní pro něj na konci sezony. Tam jsou volby mají být provedeny, ale stále zůstává loajální, celou cestu, a je opravdu hrdinský, a to způsobem. Podívejte se!

Máte oblíbené epizody Season 1?
O'BRIEN: Když jsme čtení scénáře, Episode 6 byl můj favorit. Myslím, že to bylgnarliest napsaný scénář. A finále. Finále je jen akce-sbalil. Poslední dvě epizody tolikděje. Ty se opravdu cool. Ale každý případ je zábava. Stačí sledovat je všechny!

Pokud se vás dostat do druhé období ukazují, které dostanete nějakou myšlenku o věcech, které byste rádi viděli ho, jak k tomu nebo projít?
O'BRIEN: Možná, že by mohl být schopný dostat úvod k přehlídce jako vlk, ve vysněném sledu, nebo tak něco, kde Stiles je vlk a Scott se probudí. Byl jsem tlačí nato, protože jsem cast
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama