Tyler H.: "Jsem určitě velký fanoušek James Dean"

10. září 2011 v 11:28 | Janishka |  Tyler Hoechlin
PŘELOŽENO V GOOGLE: Poté, co Elton Napsal interview s Tylerem Hoechlin, kde se hovoří o tom, o James Dean, blížící se epizody a jeho zkušenosti na Comic Con. Zde je několik ukázek:
AE: Jo, dostal trochu "anti-hrdina" o něm. Druh James Dean, zadumaný druh kvality, které mám rád.
TH: Jo, jo. Já jsem určitě velký fanoušek James Dean, tak to je cool, že to slyším. Ale jo, vždycky jsem chtěl porovnat, aby se ... Morpheus Neo v Matrix, nebo Obi Wan Lukáše ve Star Wars. Víte, [co] je vztah, který má s [charakter Tyler Posey je] Scott, tak jsem ho viděl ve skutečnosti.Jediné, co je s Morpheus jste nikdy, že otázka, jako "No, on je chtěl šroub Neo přes někdy?"
AE: Co můžeme očekávat od Derek v nadcházejících epizodách? Existují nějaké rady, které můžete sdělit?
TH: mnoho nevěděl, co očekávat. Pokud někdo to trochu cítil, že Derek je poněkud záhadná, nebo ne úplně jistý, kdo je a co je jeho řešení je, budou pravděpodobně ještě zmatenější než kdy jindy v příštích několika epizod až do finále. Takže je to určitě bude trvat zase.
AE: Jak se vaše zkušenosti na Comic-Con? Byla to zábava pro vás, to bylo stresující?
TH: Byl to výbuch. To bylo hodně legrace. To je náš druhý rok. V loňském roce jsme udělali, a nikdo nevěděl, kdo jsme, a my jsme byli druhu prosí lidi, aby přišli do našeho panelu, a letos jsme vlastně musel odvrátit tolik lidí, kolik dáme dovnitř Tak jsme řekli že budeme mít větší prostor v příštím roce, pokud jsme zpátky. Tak jo, někdo, že se na Comic-Con, který si přeje, aby nás znovu a možná minul nás, jen se ujistěte, že máme tři sezony a budeme tam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama