Tyler P. chce 2 sérii po M.J.Fox

10. září 2011 v 11:08 | Janishka |  Tyler Posey
PŘELOŽENO V GOOGLE: Tyler Posey si Vás dovoluje pozvat Michael J. Fox se cameo v nové TV adaptaci TeenWolf.19-letý herec hraje dospívající vlk Scott McCall na malé obrazovce remake z 80. let filmu hrát Michaela, a rád bych pracovat s Back To The budoucí hvězda.

Tyler řekl: "Rád bych, Michael J. Fox přijít a dělat portrét v sezoně."

A dodal: "Zavolám ho osobně, protože, když jsem se poprvé dostal své čočkyvybavené pro mé oči, doktor obraz Michael J Fox na zdi, tak jsem to jako" Oh, jakironie "Je to můj malý šest stupňů.. oddělení přímo tam, takže kdo ví. "

Herec ukázal, že má zvyklý trávit spoustu času na make-up židle, ale přiznal, že dostal"zbláznil", které mají své kontaktní čočky vlkodlak dát dovnitř

Tyler řekl: "Strávil jsem asi dvě a půl hodiny tvoří předseda, ale jsem opravdu dobří přátelé se tvoří umělec, takže je to stejně jako Setkání s jedním z mých přátel, když jsem tam to není tak vyčerpávající. .

"Jediné To bylo divné byly kontakty, protože si čočky techniků, kteří by to pro mě, takbych se posadit a oni by přišli a hrabat prstem do oka, takže by mě šílenec.

"Ale já jsem přišel na to, že důvod, proč jsem neměl rád kontakty, tak se z toho důvodu, že lidé dělali to pro mě, a tak jsem si ho a bylo to fajn."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama