Tyler P.: on Playing a Shirtless Werewolf

10. září 2011 v 11:08 | Janishka |  Tyler Posey
PŘELOŽENO V GOOGLE: V rozhovoru pro The Wall Street Journal, Tyler Posey diskutoval o jeho cvičební program. Zde je úryvek:

Když zjistili, že jste byli obsazeni, jak jste se změnit svůj cvičební program? Vlkodlaci v těchto dnech jsou dost objemné.
Oni jsou dost objemné, jo, tak jsem musel zvýšit svou hru nahoru. Pocházím z rodinysportovních lidí a myslím, že jsem opravdu skvělé geny, protože jako 12-letý jsem mělbiceps a šest-pack a zobáky, a to jen přišlo z ničeho nic. Prostě se to stalo. Ale byl jsem nikde poblíž místa, kde jsem potřeboval být. Takže poté, co jsem zapsán jsemosobního trenéra a jsem trénoval v posilovně, po dobu tří měsíců a on shodil ze sebe**. Cítila jsem se tak dobře, že mě navždy prospěch. Hodil jsem se celkem šestkrát adokončil svůj trénink pokaždé, když jsem se pozvracel.

I když jste ve skvělé kondici, jste jen 19-let staré.
Myslím, že jsem stále roste. Já jsem ještě malý kluk. Moje tělo i po první scéna před třemi měsíci, vám mohu říci, že moje tělo je vyplňovat stále více a já jsem stále manlier, myslím. Byl jsem tak zaneprázdněn na natáčení "Teen Wolf", takže bych rozhodněmohla vypadat lépe než já. Mám vyplňování dělat.

Proč myslíte, že vlkodlaci mají předpoklad být tak snížit?
Myslím, že to prostě dává divákovi referenční bod, že jsou nadpřirozené. Nadlidskou sílu, je to jako v "Spider-Man" Tobey Maguire, když se první kousnutí se probudí a jeblond. To jen dává divákovi "Ach můj bože, že je superhrdina teď." Kromě toho, jsemvlkodlak a moje tričko bude mimo většinu času a dívky budou mít na co koukat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama