Tyler P.: První práce

10. září 2011 v 11:00 | Janishka |  Tyler Posey
Tento článek by vás mohl zajímat.. a mohli byste se dozvědět něco o Tylerovi(Scottovi) :D... a pro zobrazení zbytku klikni na Celý člábek :))
PŘELOŽENO V GOOGLE: The Wall Street Journal Napsal článek o Tyler Posey První práce:
Protože mu bylo devět let staré, Tyler Posey působí, a to jak na velké obrazovce a malé. Narodila se v Santa Monica, Kalifornie, Posey věděl, že od útlého věku, který chce být v centru pozornosti. Což je důvod, proč to přijde jako žádné překvapení, že jeho první práce byla v reklamě. (To také pomáhá, že jeho otec, John, je herec / spisovatel).
"Bylo mi šest let a rezervovat reklama pro veřejnou službu oznámení o domácí násilí," Posey, 2O, řekl. "Reklama byla o mně a mé sestře hru, hráli jsme dům a my jsme hráli domu, jak jsme viděli naši rodiče žijí v našem životě. A byl jsem v úmyslu ji. Byl jsem jako "Kde je večeře, proč tam není večeře na stole, když jsem se vrátil domů a musel jsem jí zavolat hloupý b *** h v reklamě. Nechtěl jsem říct, že vůbec a já jsem byl vyšilovat. "
To vše je součástí jednání, i když Posey dodal. "Bylo to opravdu legrační zkušenost jsem si myslel."

Jak se vedení v MTV "Teen Wolf," Posey nedávno inkasoval na nadpřirozené šílenství, a nemohl být šťastnější. Ale kreditů, první zaměstnání.
"Nemám představu, kolik peněz jsem. Doufám, že můj táta dal ji do banky pro mě. Možná, že
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama