Colton Haynes

Colton: 'I was bitten by a scorpion in New Mexico'

10. září 2011 v 11:41 | Janishka
PŘELOŽENO V GOOGLE: Emma Deník rozhovor Colton Haynes. Zde je úryvek:
Scott je pokousán vlkodlakem, co je nejhorší věc, kterou jsem pokousán?
K dispozici jsou tyto Scorpions v Novém Mexiku, kde jsem žil několik let, nazvaný Děti Země. Jsou velké a můžete vidět jejich žilách. Byl jsem pokousán jeden a ty, protože může být smrtelná, jsem musel být převezen do nemocnice

Colton: Bello Mag

10. září 2011 v 11:40 | Janishka
Jeho fotka se brzy objevím v Bello Mag

Colton : 'Lydia is having to dumb herself down for Jackson'

10. září 2011 v 11:39 | Janishka
PŘELOŽENO V GOOGLE: V rozhovoru s Digital Spy, Colton Haynes diskutoval Tyler Posey a vztah meziJacksonem a Lydia. Zde je úryvek:

Je to zábava hrát darebáka?
"Víš, co to vlastně je hodně legrace. Spousta lidí nevidí, co se skutečně děje v zákulisí, protože i když se snažím být darebák, Tyler Posey, že mě to jen znak koncecelou dobu . Jsou to naprosto úžasné, takže se dostat to, co jsme dosáhli si trochu času! "

Uvidíme ještě někdy hezčí stranu Jackson?
"Myslím si, že byste mohli. Myslím si, že budete nenávidí Jackson, protože Jacksonmotivy nejsou vždy ty správné. Ale nakonec vidět, že Jackson je shell je velmi těžkéna vnější straně, protože je velmi, velmi emotivní uvnitř. "

Ale vy dostat na Tyler dobře v reálném životě.
.. "Ano, můžu upřímně říct, že jsem nikdy nepracoval s někým, kdo je více zaměřen a hard-working jsme pracovali velmi dlouhé dny, tak tam jsou dny, že každý má den volna -.. Kromě mu, že je tak pozitivní On jen opravdu úžasný chlap. je to opravdu dobrý kamarád a je to velká zábava vyrazit s i. "

Colton: HF Love je na cestě!

10. září 2011 v 11:37 | Janishka
PŘELOŽENO V GOOGLE: Tam bylo spoustu mimoškolních flirtovat se děje v sálech Beacon Hills High, a ColtonHaynes nám říká, to vede k nějaké vážné drama o vztahu Teen Wolf MTV. "Nemůžuříct přesně, kolik partnerů swapy tam bude, ale mohu říci, že jsme všichni docelaobeznámeni s sebou," říká Colton HollywoodLife.com. "Jak přehlídka pokračuje, jsme všichni trochu proplétají v určitém okamžiku."

Poprvé jsem si všiml, jiskra mezi Jacksonem a Allison (Crystal Reed) na 4. červenceepizoda, podezřelý vzorec, který i nadále - a zvýšení - na 11. července epizodu, kdy byly děti v pasti ve škole Alpha Wolf. To samozřejmě není dobrá zpráva pro Scott (Tyler Posey), ačkoli to vypadá, že Lydia (Holandsko Roden) může být v záloze, abyjeho kousky dohromady.

A pak, samozřejmě, je tu Scott je beznadějně trapné - a neustále se jeden - sidekick,Stiles (Dylan O'Brien.)

Bohužel, Colton neprozradí přesně, jaké postavy se sejdou na konci, ale to nás povzbuzují, aby pozor na zdánlivě jemné chování.

"Nevíte jak dál zajímalo, kdo bude s kým," řekl škádlí

Colton: Nikdo není v bezpečí!

10. září 2011 v 11:34 | Janishka
PŘELOŽENO V GOOGLE: V rozhovoru s kultem Box, Colton Haynes diskutovali o nadcházející epizody a možnosti druhé sezóně.

Jak je to dlouho, co jste dokončil natáčení?
"Je to už pár měsíců, ale my jsme začali první díl více než rok a půl. Jakmile sesebrali, jsme začali natáčet, že rok po. Je zajímavé sledovat změny v každém z náspo roce pryč! "

S teen-na televizní seriály, tam je často omezený život ukáže. S "teen" v názvu, jak dlouho si myslíte, že Teen Wolf mohl běžet?
"Jo, normálně se ukazuje, teen lidé začít hledat starší a náš přístup k tomuto je skutečnost, že každé epizody se odehrává téměř denní nebo týdenní. Takže můžemebýt na střední škole po velmi dlouhou dobu, protože se nebude zacházet s každou sezónu jako jiný rok.

"Takže pokud to vrátí, může nám ukázat v létě, na rozdíl od nového školního roku,takže si myslím, že životnost přehlídky může trvat mnohem déle."

Už jste slyšeli nějaké nové zprávy o možné druhé období ještě?
"Dosud jsme, ale úspěch pořadu je jen roste, tak jeden by doufat, že se dostanemejeden. Bylo by hezké vrátit se a vidět to, co mají v obchodech, určitě! "

Můžete nám dát nějaké rady o tom, co se blíží k Jackson průběhu sezony?
"Jo, Jackson začíná strkat nos, v obchodě, že by neměl dělat. Vydává se na cestu, aby zjistili, co dělá Scott, jaký je. On dělá, že jeho hlavní prioritou v jeho životě. A s tímpřichází Jackson vstoupil do území, které by mohly dostat ho do problémů a mohl mu pomoci v dlouhodobém horizontu. Nikdo není v bezpečí v této show.

"Tajemství každý týden snaží zjistit, co se děje s každou z postav, a jsou opravdu jak se zdá?"

Colton: Objeví se v 'Nine Lives of Chloe King'

10. září 2011 v 11:32 | Janishka
PŘELOŽENO V GOOGLE: Examiner Napsal článek o Skyler Samuels, hvězda Nine Lives Chloe King. Zde jsou některé úryvky, kde se mluví o jeho dobrý přítel Colton Haynes:

"Colton se stane být jeden z mých nejbližších přátel," řekl nám Samuels. "Vždy jsme říkali," ten, kdo dostane jejich vlastní show Nejprve si musíme dát [další] on! "Jsmeuzavřeli smlouvu, a tak jsem mu volala den jsem rezervaci show, a byl jsem rád"Musíme najít způsob, jak! Musíte přijít na show! "A opravdu, tam byl, stejně jako,perfektní role pro něj."

Ačkoli Haynes nebude pop se v mytologii o trochu, Samuels ukázal nám, že jehopostava je velmi tmavé, zkroucené a komplexní kluk, který přijde a "směšuje Chloe aMai a její lidské přátele. On není člověk, je to, co můžu říct, a že to není Mai, a tak se to trochu zavádí nový druh lidí, nebo věc nebo zvíře, co chcete volat, že! "

Za předpokladu, že je období dva, samozřejmě. Fanoušci se přesunula do letní rodinné ABC sérii, takže jsme pocit, že obnovení oznámení musí přijít. Pokud se člověk, Samuels doufá, že ji přivedl kamarád dobré Haynes zpět v sezóně dva natrochu delší oblouk související s jeho vlastním lidem, jejich zvláštní mytologii a zapletenís Mai. Ale pokud to nevyjde, musela být pro svržení jeho show, také.

"Myslím, že to musí fungovat oběma směry tady, kámo!" Zasmála se. "Setkal jsem sehodně obsazení Teen Wolf, a jsou opravdu skvělé, takže možná to můžeme udělatjeden z těch show-výměna věcí, kde je to jako Chloe King je zastavení na střední škole, nebo narazí do Tyler Posey, když je , stejně jako, smirkový na vlkodlaky. nevím, jsem mohl vypuknout drápy!
 
 

Reklama
Reklama